Služby, které Vám nabízím

Potřebujete prodat rychle, bezpečně a za co nejvyšší cenu?

Se speciální podmínkou jako převod hypotéky mimo fixaci, dům na pozemku jiného majitele nebo exekuce? To zvládneme. I když je každý prodej tak trochu cesta do neznáma, já ji pomohla bezpečně projít již více než 300 krát.

Kupce zaujmu prezentací

Prodávají se emoce. Prvním krokem k úspěšnému prodeji je skvělá prezentace.
Pomocí homestagingu – připravením nemovitosti na prodej, profi videí a 3D vizualizací a fotografií vytvořím pozitivní dojem a atmosféru

Odkaz na mé videá

Home Staging

Připravím nemovitost tak, aby byla pro zájemce atraktivní a zaujala je již v inzerátu. Díky home stagingu se nemovitost prodá za víc peněz a rychleji.

3D půdorysy a vizualizace

 Vytvoříme vizualizaci a 3D plánky nemovitosti aby si zájemci udělali lepší představu zda je to to chtějí. Lidé nemají moc velkou představivost, proto jsou plánky a vizualizace nemovitostí tak důležité.

Video prohlídky

Natočíme profesionálně video prohlídku VAŠÍ nemovitosti, kterou budeme prezentovat na realitních serverech a sociálních sítích.

Profesionální video vaší nemovitosti je současně dárkem i pro vás. Nemovitost prodáte, ale vzpomínky vám zůstanou.

3D sken nemovitosti

Nejmodernější technologie pro prodej nemovitosti. Díky 3D scanu získá zájemce detailní přehled o prodávané nemovitosti. A k čemu je to dobré? Získáte si pozornost, člověk stráví u vaší nemovitosti více času a na prohlídce není nepříjemně překvapený. Naopak “jde na jistotu 

ukázka1

 nebo

ukázka2

Stránka nemovitosti

Dnes nestačí jen inzerovat na realitních serverech. Vytvořím pro vaši nemovitost stránku, kde bude prezentována jen a pouze ta vaše. 

Reklama na sociálních sítích

Sociální sítě hýbou světem a také hýbou prodejem nemovitosti. Co dalšího lze udělat pro efektivnější prodej? Vytvořit placenou propagaci na Facebooku a zacílit reklamu na tu správnou cílovou skupinu.

Aukce

Téměř všichni prodávající chtějí prodat za nejvyšší cenu. Aukce nemovitosti je prodejní strategie, která vám v tom může pomoci. Aukci lze pořádat několika způsoby.  Mi se nejvíce osvědčila kombinace aukce s hromadnými prohlídkami neboli též dny otevřených dveří (tzv. Open House) 

Na rozdíl od dražby je aukce nemovitosti flexibilnější. Cena nemusí být jediným kritériem výběru. Prodávající může vznést požadavek, že podobně jako cena je pro něj důležitý například způsob financování, termín zaplacení kupní ceny nebo termín vystěhování.

Prodávajícímu jsou všechny nabídky předloženy a je na něm, jakou akceptuje. Dokonce může všechny nabídky odmítnout, pokud žádná nesplní jeho očekávání a pravidla aukce to umožní.

Aukci ceny není ale možné provést vždy. Zejména ne, pokud není nemovitost alespoň průměrně atraktivní nebo je něčím nestandardní

 

6 nemovitostí a dost

Najednou prodávám jen 6 nemovitostí a exkluzivně, protože vám chci nabídnout nadstandardní služby a proto, abych vám mohla být kdykoliv k dispozici.

Do prodeje je nutné investovat

Dát nabídku na server a čekat umí každý. Já jdu štěstí aktivně naproti. Investuji do reklamy na celém internetu. Navíc je hodně míst, kde fungují i osobní letáky, plachty, inzerce nebo databáze osobních kontaktů.

Papírování vyřídím za vás

Zařídím to, do čeho se nikomu nechce. Katastr nemovitostí, odhadce, banka, finanční poradce, právník, inspekce nemovitosti, úřady, energetický štítek, geodet aj. S těmi všemi je potřeba něco domluvit a zařídit. Udělám to za vás, když budete chtít.

Užívám si náročné prodeje

Pozemek, kde je nutné vykoupit lesní pozemek aby se na něm dal postavit dům a zřítit věcné břemena na pozemku sousedů aby jste mohli k pozemku dojet nebo prodat dům na pozemku jiného majitele je noční můra každého makléře. I to jsem zvládla 🙂

Zapojuji odborníky

Mým úkolem je vymyslet marketingový plán prodeje a chránit vaše zájmy. Běžně do prodeje zapojím i několik dalších specialistů. Na zkrášlení domu homestangera, na focení a videa fotografa, na stavební kontrolu inspektora nemovitosti, na smlouvy právníka aj….

Hlídám čas a termíny

I když kupce najdeme v prvním dnu prohlídek, v žádném případě má práce nekončí, papírově prodej trvá cca 2-3 měsíce. Díky zákonným lhůtám na katastru, podmínkám bank při hypotéce, úřadech i specifickým přáním majitelů a kupujících. Sladím termíny všech tak, aby hladce navazovaly a nikdo neplatil splátky nebo pokuty. Například když vám navazuje stěhování či koupě jiné nemovitosti.

Propojuji lidi

Za poslední roky jsem potkala spoustu zajímavých lidí. Někdo hledá paní na úklid, člověka na spolupráci, stavaře, projektanty, ale i v osobní oblasti. I takto často pomůžu.

Zaujaly Vás mé služby? Kontaktujte mě!

*
*
*
phone: fname: