O mně

V Ostravě žiji od narození  a proto ji znám jako své boty a nejen ji.  Díky své dřívější práci jsem byla každý den na cestách. I dnes po mnoha letech  se perfektně orientuji  podle lékáren a obchodů  po celé Severní Moravě. 

K realitám jsem se dostala v roce 2008. Tuto profesi jsem si vybrala, protože je velmi různorodá a hlavně mi dává smysl.  

Reality mne opravdu baví a myslím si, že je to na mé práci vidět. Jednám vždy otevřeně, to na čem se spolu dohodneme, na 100 % platí a to stejné očekávám od vás.

Dbám na maximální možné vzdělání. Mám nejvyšší makléřské vzdělání CRM ISO, zakončené mezinárodně uznávanou zkouškou.  Do své práce vkládám spoustu energie a nápadů. Hledám řešení, postupy a cesty.  Investuji do sebevzdělávání, do vymýšlení strategií, do technologií, propagace nemovitostí. Spolupracuji s týmem odborníků a tím pádem vám můžu nabídnout komplexní služby od A do Z.

Při své práci poznávám mnoho skvělých pozitivních lidí, dozvídám se vaše příběhy, životní cesty, radosti i smutky. Naslouchám vašim potřebám a snažím se pomoci v někdy i velmi komplikovaných situacích. Malý byt nebo velká vila mají jedno společné, domov který tvoří lidé. Prodat nemovitost  znamená pro jednoho velmi jednoduchou záležitost, ale pro mnoho z nás je to proces blolestný, plný stresu a nejistoty. A proto jsem tu já a můj tým abych vám s tím maximálně pomohla. 

Je pro mne důležité, aby byl klient vždy maximálně spokojen a aby se na mne neváhal obrátit v případě potřeby znovu. Na konci každého obchodu mě nejvíc těší pohled na kupující ve chvíli, kdy si přebírají klíče od nemovitosti. Nadšení kupujícího i prodávacího mi dává energii do další práce

Proč vsadit zrovna na mě? Mám všechny vlastnosti, které od realitního makléře očekáváte 

Rychlost

Kdykoliv mi klient zavolá, jsem na drátě nebo volám zpátky.  Ví, co se děje a má informace.

Poctivost

Nejprve hájím zájmy klienta a pak teprve svou provizi. Nespolčuji se s žádnou stranou, abychom tu druhou zahnali do úzkých. 

Spravedlnost

Spokojený musí být jak prodávající, tak kupující. Kupující musí vědět, že ho nechceme připravit o peníze. Prodávající musí za svou nemovitost dostat maximální cenu.

Co slíbím, to udělám

To na čem se domluvím pro mne na 100 % platí. Nemovitost prodávám tak jako by byla má vlastní.

 Potkáme se?

První krůček je na vás s dalšími vám pomůžu 🙂

*
*
*
lname: phone: email: